Послуги клубу

Психолог (індивідуальні консультації)

Психолог (індивідуальні консультації)

Оформити замовлення

Коли і навіщо йти до психолога?

Поскаржитись на життя - краще подрузі, запросивши її на чашку чаю. Звертатися ж за психологічною допомогою варто тільки в тому випадку, якщо ви дійсно хочете щось змінити в собі і в своєму житті. Адже завдання спеціаліста нашого клубу не в тому, щоб стати вашою "платною жилеткою". Його мета - допомогти вам зрозуміти ваші істинні прагнення і нарешті дозволити собі стати щасливою людиною. Тим, ким ви хочете бути насправді, а не тим, ким змушують бути обставини. Тут все залежить від вас: якщо ви чітко усвідомлюєте і розумієте, що і навіщо вам потрібно, то у вас вийде досягти бажаного. Якщо ж потопаєте в жалях - залишитеся на місці. Проблема в тому, що це розуміння нерідко губиться серед щоденного, щохвилинного клопоту.

Звертайтесь до психолога, якщо ви:

  • знаходитесь в ситуації затяжного конфлікту і непорозуміння;
  • переживаєте важкі часи: розставання або розлучення;
  • незадоволені собою і своєю зовнішністю;
  • незадоволені своїм способом життя, вважаєте його нудним;
  • хочете домогтися більшого і досягти успіху у своїй справі;
  • бажаєте реалізуватися як особистість і як професіонал.

Психолог НЕ ПОТРІБЕН, якщо ви:

  • хочете змінити оточуючих людей, але міняти щось в собі не готові; чекаєте, що після візиту до психолога станеться диво;
  • розраховуєте отримати "рецепт щастя", не докладаючи ніяких зусиль, чи чекаєте директивних вказівок. "Робіть так, а не так", - скаже тільки непрофесіонал.

Формати психологічної допомоги:

ІНДИВІДУАЛЬНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ - психолог допоможе вам встановити зв'язок між вашими почуттями і поведінкою, подіями минулого і справжнім життям.
Як це відбувається:
Психолог не просто сидить на стільці - він уважно слухає і спостерігає. Психолог помічає раптові зміни вашого настрою і поведінки, допомагає відстежити непослідовність у діях, звертає вашу увагу на ті емоційні зміни, які відбуваються з вами при розповіді про ту чи іншу подію. Тривалість індивідуальної роботи з психологом - від 2-х до 5-ти, 7-ми зустрічей по 1-1,5 год.

Індивідуальна терапія триває від трьох місяців до декількох років, оскільки за насущними проблемами часом коштують глибинні переживання.

ТРЕНІНГИ - груповий формат (від 10 осіб), оскільки саме в групі легше відпрацьовувати навички спілкування.
Як це відбувається:
Тренінги починаються з міні-лекції, після чого кожен з учасників формулює своє завдання. Після цього учасників  розбивають на групи по три-п'ять осіб з тим, щоб перейти безпосередньо до вправ: це рольові ігри, в яких моделюється конкретна ситуація. По закінченні вправ кожен отримує "зворотний зв'язок" від учасників, обмін відчуттями та емоціями. Форма тренінгвої роботи - декілька зустрічей (наприклад, 5 уроків) тривалістю 1,5 год. Або одноденний тренінг, тривалістю 4-6-8 год.

Важливо! Варто знати, що:

Психіатр - це фахівець з вищою медичною освітою, який ставить діагноз і призначає медикаментозне лікування.
Психотерапевт також є щасливим власником медичного диплома. Але на відміну від психіатра, його спеціалізація НЕ душевні захворювання, а тимчасове неблагополуччя: депресія, апатія, туга.
Психолог і психоаналітик мають справу з психічно здоровими людьми і "лікують" словом, порадою, ідеєю, аналізом ситуацій. Допомагає розкрити потенціал, покінчити із застарілими проблемами, розібратися в собі.

Не варто чекати, коли ви почуватиметесь "достатньо хворим", щоб звернутися до психолога. Достатньою умовою звернення до нашого спеціаліста є будь-яке відчуття дискомфорту, тривоги, незадоволеності, що ви раптом починаєте у себе відзначати.


Коли йти до дитячого психолога?

Хто, як не люблячі батьки помічають найменші зміни в настрої своєї дитини і тут же кидаються йому на допомогу? І часто досить однієї любові, ласки і терпіння, щоб допомогти малюкові. Але в житті бувають такі ситуації, коли однією батьківською любов'ю не обійтися, і тоді на допомогу приходить дитячий психолог.

Дитяча психологія вивчає закономірності психічного розвитку дитини.

Дитячий психолог допомагає дитині:

- ставати дорослим;

- безболісно долати природні труднощі у розвитку особистості:

- навчає вмінню спілкуватися з іншими людьми;

- як повніше розкрити свої потенційні можливості;

- гармонійно розвинути мислення, пам'ять, уяву.

Звичайно, в сім'ї батьки в більшості випадків можуть і самі правильно оцінити стан і поведінку дитини, допомогти йому краще використовувати його природні можливості, знайти найкращі способи взаємодії з ним.

Мало знайдеться батьків, які в певні моменти виховання дитини не ставили собі питання: "Що відбувається? Чому мій малюк не слухається, чому сердиться, чому раптом плаче або сміється, чому зараз він такий слухняний, а через деякий час починає пручатися; чому сьогодні не хоче йти в сад або в школу, а завтра біжить туди із задоволенням? "

Список питань може бути нескінченним - адже це наше життя разом з найріднішою людиною в світі!

Як відповісти на всі ці питання, як допомогти дитині, як не пошкодити той крихкий внутрішній світ, який в ній закладається? Для багатьох мам і тат у деякі періоди ці питання постають особливо гостро.

Вирішити їх допоможе психолог нашого клубу.

Коли потрібно звертатися до психолога:

- втрата контролю над дитиною - ви відчуваєте, що втрачаєте контроль над дитиною; вам все важче жити із нею. Краще порадитися з фахівцем, який зможе об'єктивно оцінити ситуацію і підказати способи виходу з неї;

- страхи дитини;

- сором'язливість - дитина уникає контактів з однолітками, надмірно чутлива до критики, не проявляє ініціативи, не захищає себе. Ці риси характеру формуються в дитинстві, але сором'язливість можна подолати.

- агресивність - малюк сердиться на вас, може образити іншу дитину, заподіяти біль собаці або кішці, демонстративно зламати іграшку, оголосивши, що вона йому не подобається. Причин такої поведінки величезна безліч. Важливо, щоб воно не закріпилося і не увійшло до рису характеру дитини, не завадило у встановленні нормальних відносин з навколишнім світом. Допомогти в цьому випадку може тільки психолог.

- надмірна активність - вона стає причиною злості, порушення планів, невдач і інших неприємностей не тільки для дитини, а й для батьків. Допомога психолога тут просто необхідна. Він порадить, як направити активність дитини в потрібне русло.

- особливі ситуації - смерть одного з членів сім'ї, розлучення батьків; поява нового члена сім'ї; початок відвідування дитячого садка або в школи; серйозна хвороба дитини. Психолог визначить, наскільки сильно дитина переживає, чи глибоко торкнулися її події, зміни, що відбулися; допоможе впоратися, пережити те, що трапилося.

Та інші питання.

І ще одна порада. Якщо ви подумали про допомогу психолога, не варто відкладати візит до нього на невизначений термін, адже дитина розвивається дуже швидко, проходячи один етап за іншим, і можна просто втратити період, найбільш сприятливий для розвитку того чи іншого уміння, для вирішення тієї чи іншої проблеми. Краще вчасно визначити тактику і стратегію подолання кризової ситуації, що виникла, ніж ламати щось в дитині потім.


! Детальну інформацію можна дізнатись у адміністратора за телефоном нашого клубу.