Новости

Ми отримали унікальні книжки для дошкільнят польською мовою

22 грудня, напередодні Різдвяних свят та Нового року, до нашого клубу завітали представники Едукаційної групи Міленіум та декан Гнезнінської Вищої Школи «Міленіум» к.е.н. Орликовський Микола, м. Гнезно, Польща.
Вони подарували нашим діткам "частинку сонця" таких же діток у Польщі. Це зібрані книжки в рамках Благодійної акції-збірка для дітей і молоді в Україні “Подаруй мені частинку сонця” від Едукаційної групи Міленіум, м.Гнезно, Польща.
Ми надзвичайно раді цій зустрічі і щиро дякуємо за можливість навчати і розвивати наших діток за допомогою цих книжок, "частинок сонця"!!!

Дякуємо деканові Гнезнінської Вищої Школи «Міленіум» Миколі Орликовському за передані нашим діткам книги від польських однолітків в рамках акції "Подаруй мені частинку сонця".
Ми активно використовуємо їх для занять польською мовою. Яскраві ілюстрації дуже подобаються малюкам. Книги дозволили удосконалити заняття, зробити їх цікавішими та ефективнішими.

Детальніше про акцію читайте за посиланням - http://www.1.zt.ua/news/osvita/pid-chas-aktsiyi-podaruy-meni-chastinku-sontsya-polyaki-peredali-v-zhitomir-knigi-odyag-ta-igrashki-foto.html.